برنامه ریزی و تحقیق کلیدواژه - ویژه استارتاپ ها


بازاریابی محتوایی را با شناخت اثربخش ترین کلیدواژه ها شروع کنید

بازاریابی محتوایی و سئو (SEO)

بازاریابی محتوایی شاخت شده ترین و محبوب ترین فعالیت در بازاریابی آنلاین است و سئو قدرتمندترین کانال برای ایجاد Awareness و افزایش کیفیت و کمیت مخاطبان شما در مراحل ابتدایی قیف فروش است. درکنار بازخود و رفتاری که مخاطبان شما نسبت به محتوای وبسایت شما نشان می دهند، مواردی مانند ساختار و نحوه لینک سازی داخلی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و سرعت بارگذاری وبسایت به شدت بر آن تاثیر می گذارند.

تحقیق کلیدواژه

خدمات یا محصول شما طرفداران و مخاطبان خودش را دارد. مخاطبانی که همین الان راه حل مشکلشان را در گوگل جستجو می کنند. موتورهای جستجو پرکاربردترین ابزارهای آنلاین هستند و کاربران از آن ها برای پیدا کردن پاسخ سوالاتشان، برطرف کردن نیازهای مختلف و ارزیابی ایده هایشان استفاده می کنند. برای پر رنگ تر شدن حضورتان در فضای آنلاین می بایست با تحقیق کلیدواژه عبارات جستجو شده مرتبط با کسب و کارتان را مشخص، ارزیابی و اولویت بندی کرده، استراتژی بازاریابی محتوایی خود را براساس شناختی که از مشتریانتان دارید تعیین کنید.

انتخاب کلیدواژه کارا و اثربخش - برنامه ریزی کلیدواژه

کارایی در زمان و هزینه، بویژه برای استارتاپ ها با منابع محدودشان بسیار مهم است. به عنوان صاحب و بنیانگذار یک کسب و کار نوپا، می بایست روی کلیدواژه هایی که سریعتر می توانید در آنها به نتایج دلخواه برسید تمرکز کنید. 5 کلیدواژه برتر مربوط به صنعت خود را براساس میزان بازدهی شان فهرست کنید و روی آنها سرمایه گذاری کنید.
تحقیق کلیدواژه فرایندی مستمر و مهم ترین فعالیت برای موفقیت در سئو به عنوان یکی از کانال های بازاریابی آنلاین شماست.

سئو (SEO) کار یک شب و یک روز نیست. مداومت می خواهد. برای بهبود رنک گوگل و قرار گرفتن در رتبه بهتر نتایج جستجو کارهای زیادی هست که باید کرد. بک لینک سازی صحیح، فعالیت در شبکه های اجتماعی، ساختار دهی صحیح صفحات وبسایت برای کلمات کلیدی، بهینه سازی درون صفحه و ...
به هرحال برای شروع ابتدا باید سعی کنیم با تحقیق کلیدواژه فهرستی از کلمات مناسب برای کسب و کارمان تهیه کنیم و پس از آن با تعیین میزان اهمیت و بازدهی هرکدام شروع به تولید محتوا کنیم.